Nasza uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia potrzebuje pomocy - wsparcia finansowego, które zapewni leczenie rzadkiej choroby stopniowo uniemożliwiającej Malinie kształcenie artystyczne

Przeczytajcie APEL Rodziców, obejrzyjcie film dokumentujący dotychczasowy artystyczny rozwój dziewczynki. Może będziemy mogli pomóc!

List Rodziców

Film


POMÓŻCIE MALINIE

Malina ma 12 lat i okazało się, że cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa, bardzo rzadką chorobę genetyczną,objawiająca się między innymi nadmierną wiotkością stawów.

Jeśli nie rozpocznie właściwej terapii będzie musiała przestać grać na skrzypcach. Być może niedługo nie będzie w stanie grać na żadnym instrumencie i zostanie zmuszona zrezygnować ze szkoły muzycznej.

W Holandii lekarze z powodzeniem pomagają pacjentom z tą chorobą. Jeśli Malina tam nie pojedzie zmarnuje się jej talent muzyczny. Całkowity koszt pierwszej wizyty to 2200 euro. Tyle potrzeba na podróże, zakwaterowanie, opłatę za wizyty u lekarzy, terapeuty dla muzyków i rehabilitanta oraz na srebrne pierścienie stabilizujące stawy.Jej starsza siostra również cierpi na ten zespół i taka sama kwota potrzebna będzie na jej leczenie w Londynie.

Jeśli chcecie pomóc Malinie prosimy o wpłaty na https://zrzutka.pl/y5jcd4. Prosimy tez o udostępnianie naszego apelu na facebooku i wszędzie, gdzie się da.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Rodzice Maliny – Paul i Anna Wilson